Visa: Exkl moms | Inkl moms

EXKL | INKL MOMS

Nätverken i Sverige

2022-11-25

Runt om i Sverige finns det olika lokala nätverk där träffar och föreläsningar kan arrangeras. För att komma i kontakt med era lokala nätverk har ni möjlighet att kontakta de sammankallande i regionerna.

Norrland, Norrbotten – Luleå, Piteå, Boden, Jokkmokk, Haparanda, Kiruna

Ingela Åström och Lena Bäckström

Telefon:

ingela.astrom@skol.lulea.se och lena.backstrom@pitea.se

Norrland, Västerbotten – Umeå, Vännäs, Skellefteå

Ida Lundmark

Telefon:

ida.lundmark@umea.se

Mellansverige Södra och Norra – Sigtuna, Håbo, Hofors, Uppsala, Gävle, Örebro, Västerås, Enköping

Leicy Olsborn Björby och Gunilla Essén

Telefon:

leicy@olsborn.com och gunillaessen@hotmail.com

Storstockholm – Sundbyberg, Ekerö, Huddinge, Norrtälje, Södertälje, Haninge, Nynäshamn

Hanna Karlsson och Riina Lundell

Telefon:

hkstellanova@gmail.com, riina.lundell@huddinge.se

Sydöstra – Malmö, Lund, Svedela, Helsingborg, Kalmar, Öland

Emma Lewis, Ingrid Bogren, Annika Sonevang & Susanne Wiberg

Telefon:

emma.Lewis@helsingborg.se, ingrid.bogren@malmo.se, färjestaden@undringen.se

Sydvästra – Mariestad, Lidköping, Skövde, Götene, Falköping, Habo, Jönköping/Råslätt/Huskvarna, Värnamo, Skillingaryd, Vaggeryd, Göteborg/Hisingen, Härryda, Ljungskile

Camilla Thempo, Carina Lindblad, Pernilla Mårtensson och Carin Hellberg

Telefon:

camilla.thempo@skovde.se, carina.lindblad@forskola.goteborg.se, pernillamartensson46@gmail.com